fbpx

Keratin

Když poslouchám, že proto, aby člověk měl krásné vlasy a krásnou pleť, je třeba pečovat o ně přípravky, které nanášíme na vlasy a na pleť, nedává mi to úplně smysl.

Vždyť je třeba dodat tělu něco, co následně bude stavební jednotkou pro nové buňky – vlasy, kůže, nehtů apod.

Při hledání takového stavebního materiálu jsem nalezla potravinové doplňky firmy DuoLife, které mne naprosto uchvátily. Hlavně pro svoje bezkompromisní řešení. Neobsahují konzervanty, GMO, žádné chemikálie ani dochucovadla, tekuté produkty jsou balené do skla, metodou IHHP – paskalizace /za nízké teploty pod tlakem/ a obsahují 100% PŘÍRODNÍ SLOŽKY – tak, jak se nacházejí v přírodě, ve stejném složení je nalezneme v lahvích.

Keratin obsahuje jen 100% přírodní složky, neobsahuje GMO, konzervanty ani žádné jiné chemikálie.

Vlasy jsou jedním z klíčových prvků ženské i mužské krásy. Staráme se o ně po staletí – v minulosti, s použitím bylinných nálevů, převážně z kopřivy a dnes, pomocí různých typů přípravků. Nicméně, s výraznou ztrátou vlasů se potýká stále více populace a tento problém je popsán jako sociální. Díky vlasovému komplexu Keratin, nejnovějšímu doplňku stravy DuoLife, který je nyní k dispozici, můžeme s tímto problémem konečně bojovat!

Ne každý si toho je vědom, ale vlasy jsou pro tělo jako „lakmusový test“. Zdravé, silné a dobře vyživené svědčí o tom, že vše funguje v našem těle správně. Slabé, tenké a křehké jsou živým příkladem problémů, o kterých nemusíme mít ponětí. Péče o zdravé vlasy je proto úzce spojena s péčí o zdraví. Proto se ve firmě DuLife rozhodli pro přípravek, který funguje zevnitř těla, díky čemuž je tak účinný.

KROK I – Keratin Hair Complex pomáhá vlasům růst 

Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. „baby hair“. 

KROK II – Keratin Hair Complex zpomaluje vypadávání vlasů

Jedinečná kompozice složek byla vytvořena tak, aby se optimalizoval proces stimulace a obnovy vlasů. Všechny použité složky se vzájemně doplňují a vytvářejí tak kapalnou keratinovou terapii obnovy vlasů. Aplikací tohoto prostředku lze předcházet nadměrnému vypadávání vlasů. 

KROK III – Keratin Hair Complex dodává vlasům hustotu a zvyšuje jejich objem 

V přípravku Keratin Hair Complex jsou obsaženy bobule amly, které jsou zdrojem vitaminu C, důležitého pro vlasovou výživu. Nedostatek vitaminu C se přičiňuje ke zhoršení činnosti kůže na hlavě, což pak působí poruchy procesu vytváření vlasu a objevují se problémy s vypadáváním vlasů. Extrakt, který je obsažen ve výrobku z jader vinných hroznů ovlivňuje výživu a stimulaci vlasových cibulek. Tyto složky jsou rozhodující pro lepší strukturu vlasu a utěsnění jeho ochranné vrstvy.

SLOŽENÍ:Spyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).

Keratin se stává mým favoritem, spolu s Collagenem 🙂 Jsou to dva produkty, které výrazně ovlivňují kvalitu našich vlasů, pleti a nehtů. Toto v dnešní době ocení nejen ženy.

Jeho cena je velmi přijatelná, když vezmeme v úvahu, jaký má přínos pro lidský organismus, pro kvalitu našich vlasů. V dnešní době je bohužel, vzhled stále velmi důležitý a to nejen ze společenského hlediska…toto je cesta, kdy si kompletně vyživené tělo dokáže pomoci samo a zregeneruje se natolik, že se sami budete divit 🙂

Objednávat můžete TADY.

Přeji Vám krásné slunečné dny.