fbpx

Ceny

Konzultace                                                                                     500 Kč

Jídelníček na míru na 14 dní                                               2 500 Kč

On-line poradna – vstupní konzultace                                500 Kč

On-line poradna – jídelníček na míru 14 dní                 2 500 Kč

On-line poradna – koučink                                               6 000 Kč/měsíc

Tříměsíční program                                                               15 000 Kč

V ceně je vstupní konzultace, dvakrát jídelníček na 14 dní plus dalších 12 konzultací. Jako bonus nabízím konzultace telefonem nebo e-mailem zdarma.  Součástí programu jsou suplementy na  1 měsíc v ceně 2 400 Kč. Podmínkou vstupu do programu je platba převodem před druhou konzultací, před předáním individuálního jídelníčku.

Šestiměsíční program                                                               28 000 Kč

V ceně je vstupní konzultace, dvakrát jídelníček na 14 dní a dalších 24 individuálních konzultací. Zdarma další konzultace telefonické či e-mailem. Součástí programu jsou suplementy na  2 měsíc v ceně 4 800 Kč. Podmínkou vstupu do programu je platba převodem před druhou konzultací, před předáním individuálního jídelníčku.

Tříměsíční program pro dvojice                                          25 000 Kč

V ceně je konzultace vstupní, dvakrát jídelníček na 14 dní plus dalších 12 konzultací PRO DVOJICI. Jako bonus nabízím konzultace telefonem nebo e-mailem zdarma. Podmínkou vstupu do programu je platba převodem před druhou konzultací, před předáním individuálního jídelníčku. Jako dárek suplementy pro dva na 1 měsíc.

Šestiměsíční program pro dvojice                                    42 000 Kč

V ceně je vstupní konzultace, dvakrát jídelníček na 14 dní a dalších 24 individuálních konzultací PRO DVOJICI. Zdarma další konzultace telefonické či e-mailem. Podmínkou vstupu do programu je platba převodem před druhou konzultací, před předáním individuálního jídelníčku. Jako dárek suplementy pro dva na 2 měsíce.

Individuální program s využitím metody EFT je doporučen minimálně dvouměsíční.

Základní cena tohoto programu je 8 000 Kč/měsíc

Tento program doporučuji v případě, že je nadváha vyšší než 20kg. Program je zaměřen na změnu myšlení a vnímání sebe sama. Metoda EFT má výborné výsledky. Cena závisí na množství nutných „EFT sezení“.