fbpx

Pro začátek......uvědomění

Pokud si myslíte, že stačí jen si vzít nějakou pilulku nebo se napít koktejlu na hubnutí 😉 a zhubnete….přestože budete dál jíst smažené řízky s bramborovým salátem a jiná podobná jídla plná skrytých kalorií (cukrů a tuků), pak jste skutečně na omylu. A pokud jste ochotni za tyto preparáty utrácet peníze, pak nejste na správných stránkách 🙁 .

Je mi líto, ale znovunalezení vitality a zdraví netkví v bezduchém spolykání chemických sloučenin, zapitím slazenými nápoji a povalováním se u televize 🙁 . K tomu je potřeba AKCE. Rozhodneme-li se, že se svým nepříliš zdravým životním stylem něco provedeme, není třeba čekat na nový rok, či si slíbit, že po víkendu nebo od dalšího měsíce začneme. Protože se jedná o běh na dlouhou trať, chce to skutečné odhodlání a pak také výdrž…někdy zpočátku tělo stávkuje a než se rozjede na plné obrátky, leckdy se u toho zapotíme.

 

Takže, pokud jste vytrvali ve čtení, znamená to, že patříte mezi šťastlivce,  kteří nevěří, že zázračný koktejl či pilulky nebo drahý přístroj udělají práci za vás, ale je vám jasné, že za svoje bytí na planetě je třeba převzít zodpovědnost. Jen my sami jsme odpovědní za to, co jíme a pijeme, v jakém prostředí se pohybujeme a jaké aktivity vykonáváme ve svém volném čase.

 

Proto je nadmíru důležitá změna myšlení. Chmurné nálady a myšlenky se nesmíme snažit zahnat jídlem. Jídlo totiž zvyšuje hladinu serotoninu v krvi – to je takzvaný hormon dobré  nálady. Mnohem lepší službu nám v tomto případě prokáže pozitivní naprogramování mysli, posílení sebe-vědomí, prostě pozitivní přístup k sobě samému.

 

Aby se nám tyto negativní myšlenky pokud možno vyhýbaly je třeba si stanovit reálný cíl, abychom neměli v průběhu programu tendenci nad sebou vyřknout soudy typu:,,To nikdy nedokážu.” apod. Reálný cíl si stanovíme bez termínu, abychom se necítili ve stresu. Například místo – zhubnu 5kg do měsíce si stanovme cíl – zhubnout 5kg. A termín? Až jak nám to tělo a  mysl dovolí.

 

Na pozitivní programování mysli také existují různé programy, lze zakoupit audia, návody apod. Je však třeba mít na paměti jednu věc. Nikdy vám nezajistí trvalé zbavení se kil navíc, pokud nezměníte své stravovací návyky a nezapojíte nějakou tělesnou aktivitu do svého běžného života.

Zbavit se trvale nadváhy, nějakého toho kila navíc – všimněte si slova TRVALE, nelze bez celkové změny pohledu na život a TRVALÉ ZMĚNY NÁVYKŮ.

Nejedná se o dietu, ale o změnu životního stylu, která povede ke šťastnému a plnohodnotnému životu.

Pouze tělo, které je v duševní a fyzické pohodě nám může poskytnout komfortní pobyt na této planetě. Pojďme se zbavit všech omezení, které nám dávají naše limity, které máme v hlavě. Neustálé myšlení na nedostatek, který máme nás brzdí v posunu vpřed…přestaňme se limitovat. Můžeme všechno, co jen chceme. Jen zvolit správnou cestu. Zdraví člověk má tisíce přání, nemocný jen jedno. Nedovolme našemu tělu onemocnět. Zaměřme se na prevenci a přemýšlejme. Harmonizujme naše tělo. Prohlubme si spánek a na den dodejme plnou dávku vitamínů a minerálů…ochutnejme kouzelné spojení dua tekutých doplňků stravy, vyráběných na základě 16ti letého výzkumu, který je ověnčený Nobelovou cenou. Ochutnejme DuoLife den a noc.

Začněte svoji změnu životního stylu harmonizací těla a budete se cítit jako znovuzrození. 

Přeji Vám krásné slunečné dny.