fbpx

Člověk je jediné zvíře na planetě, které neví, co má jíst!

Výživová poradkyně

Jaroslava Nováková

Ahoj, jmenuji se Jarka a už deset let provázím klienty na cestě za vysněnou postavou. Právě jsem uprostřed tvorby knihy, prostřednictvím které bych ráda pomohla ostatním projít očistou těla, aby mohli ten skvělý pocit lehkosti, který zažívám já, zažívat také. U mě to tak ale vždycky nebylo. Trpěla jsem nejrůznějšími projevy nesprávné výživy. Asi nejmarkantnější bylo nadýmání, nafouklé břicho a pochopitelně i kila navíc.

Myslela jsem si, že je to důsledek „stárnutí“, hormonálních změn, které se v těle žen postupně dějí. Navštívila jsem několik specialistů, abych zjistila, že mi špatně funguje lymfatický systém, /tak jako mnoha lidem, pracujících v kancelářích a bez pohybu/, ale v zásadě to nebylo nic dramatického. Jedna paní doktorka se celkem nevybíravě vyjádřila o tom, že jsem tlustá :D.

Takže jsem si řekla, že prostě zhubnu. No, co je na tom? Co je na tom? Nic. Vůbec nic. Do té doby, než přijde kolegyně z vedlejší kanceláře, že tam má Ivanka svátek a že musím ochutnat ten vynikající bezlepkový moučník. To přece můžu, i když chci shodit, protože je to bezlepkové, tudíž zdravé ;). a tak to šlo několik týdnů po sobě. Vydržela jsem to vždycky pár dní a pak se to pokazilo zase nějakou oslavou. Ničilo mě to. Odmítala jsem si kupovat nové, větší, oblečení.

A tak jsem se rozhodla získat víc informací kolem detoxikace. Všude psali, že na začátek diety je třeba zařadit detoxikaci. V zápalu hledání jsem narazila na mnoho článků a knih, ale Zázračná detoxikace od Roberta Morse mi naprosto změnila nejen postavu, ale i život samotný. Pohled na něj a na důsledky našeho chování. Podle jeho návodu jsem detoxikovala svoje tělo, přidala jsem ještě pár doporučení od Normana Walkera a výsledek na sebe nenechal vůbec čekat.

To, co jsem vyzkoušela na sobě, jsem okamžitě doporučila kamarádkám a známým. Ti, kteří vytrvali ve snažení /a to stačí pouhé dva týdny/, měli úžasné výsledky a to nejen na hmotnosti, ale také mnohem lépe spali, měli čistou mysl, byli bystří a měli mnohem víc energie a vytrvalosti.

Jak jsem už předeslala, jsem uprostřed tvorby knihy. A moc ráda bych se s vámi podělila o malou ukázku. Chci vás požádat o názor na její obsah, zda je pro vás jednoduše pochopitelný a dle návodů proveditelný. 

Vyplňte, prosím, formulář a v emailu posléze naleznete ukázku z připravované knihy. Na vašem názoru mi záleží. Po přečtení ukázky se mi, prosím, ozvěte a dejte mi zpětnou vazbu. Díky vaší zpětné vazbě bude moje kniha tak trochu psaná „na míru“.

Děkuji. S láskou Jarka

Jak vám umím pomoci?

Lymfatické masáže

LYMFATICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Lymfodrenáž obličeje je speciální metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok Lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění
a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus.

Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Otoky v očním okolí budou po této aplikaci již minulostí. Zákazník vnímá tuto metodu velmi dobře nejen díky kosmetickým účinkům,
ale také díky působení na nervová zakončení, klient se cítí svěže a uvolněně.

LYMFODRENÁŽ

Pomocí speciálních lymfatických masáží dochází k pročištění a zprůchodnění lymfatického systému. Veškeré odpadní látky, zplodiny metabolismu, škodliviny a rozštěpené tukové buňky jsou z podkoží odvedeny lymfatickým systémem. Kůže se vyhladí, zpevní a zbaví se celulitidy.

Celulitida a případná nadváha jsou způsobeny špatným fungováním lymfatického systému. Postihuje stále více mladších žen, ale i mužů. Celulitida není nic jiného než nafouklé tukové buňky, ve kterých se ukládají odpadní látky z naší látkové výměny. Ty by měly být z těla zcela odvedeny. Důvod proč se tak nestalo, spočívá v nedostatečné činnosti svalové pumpy, která pohání lymfatický systém. Aby svalová pumpa řádně fungovala potřebuje pohyb svalů a dostatečný protitlak tkáně neboli vaziva. Vzniku celulitidy lze zabránit zdravou stravou, dodržováním pitného režimu 2,3 litry vody denně a dostatkem pohybu.

obr masáž

Jestli náš lymfatický systém nefunguje tak jak má, jediným řešením je pomoc zvenčí – LYMFODRENÁŽ.

POZOR!

Pokud se toto ruční ošetření neudělá, lymfa nemá kam odtékat a hromadí se – z toho mohou vznikat: bolesti hlavy, závratě, únava……

LYMFATICKÁ MASÁŽ JE VELICE JEMNÁ TECHNIKA, KTERÁ OVLIVŇUJE KŮŽI A PODKOŽÍ. NESMÍ NIKDY BOLET. BĚHEM LYMFATICKÉ MASÁŽE JE DŮLEŽITÉ NEUSTÁLE DOPLŇOVAT TEKUTINY.

Objednejte se na tel. 775 193 770